odrazka

Hledáme kandidáty/kandidátky na pozici IT Analytik. Budete vytvářet analýzu mýtných systémů v neformálním prostředí středně velké firmy.
Možnost plného či částečného úvazku.

Náplň práce:

  • Příprava analýzy (doménový model, procesy, use-case, nefunkční požadavky).
  • Kooperace s managementem, architekty, programátory, testery.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s IT analýzou.
  • Znalost UML, výhodou znalost Enterprise Architect.
  • Výhodou základní znalost SQL, C#.
  • Komunikační a prezentační schopnosti.
  • Aktivní znalost anglického jazyka.

Benefity:

  • Příjemné, neformální pracovní prostředí.
  • Možnost home office.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění.
  • Příspěvek na stravování, MultiSport karta s příspěvkem zaměstnavatele.
  • Projektové odměny.
  • Podpora IT vzdělávání, jazykové kurzy.

Kontakt:

Martina Machurová
+420 734 200 083
martina.machurova@skilljobs.cz

  • Praha
  • HPP
  • Plat 60 000 - 100 000Kč
  • Doba neurčitá

Kontaktujte nás

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

SkillJobs s.r.o.
Vinohradská 89/90, Praha 3, 130 00
IČO: 08327165 | DIČ: CZ08327165

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 317016

info@skilljobs.cz
+420 732 939 825

Message
SkillJobs

Kontakty